prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Bežecké > Tielká

Značkové bežecké tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bežecké tielko nosia na športovanie a beh nielen muži, ale aj ženy a športové obchody ponúkajú veľký výber so zameraním na bežecké tielká. Tielka na behanie vyrábajú najmä popredné svetové športové značky a vďaka veľkej ponuky modelov je možné nájsť rôzne druhy a typy tielok pre každého.

V každom počasí

Viaceré tielká na beh sú prispôsobené svojim materiálom na beh v každom počasí. Či už prší alebo je veľké teplo, tielko sa prispôsobí a dokáže poskytnúť maximálny komfort. Veľmi dôležitou vlastnosťou je, aby tielko udržalo vlhkosť mimo pokožky a dokázalo odvádzať pot na povrch látky.

Pánske aj dámske modely

V ponuke športových obchodov sa dajú kúpiť tielka pre mužov aj pre ženy a rôzne bežecké pánske a dámske modely tielok ponúkajú veľký výber farieb, dizajnu, tvaru aj štýlu tielka. Väčšinou sú v ponuke jednofarebné, ale dajú sa nájsť aj tielka s potlačou, ktoré sú vhodné nielen na beh, ale aj iné športy.

Značkové alebo nie?

Pri aktívnom športe ako je určite beh, je treba voliť v prvom rade funkčnosť a kvalitu. To znamená pohodlie, dobré vlastnosti, komfort, príjemné nosenie. Najlepšie to splnia značkové tielka, ale výnimky možno nájsť aj v neznačkových. U nás sa najviac predávajú tielká Reebok, Adidas, Nike a Scampolo.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*