prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Košele

Značkové celoročné košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Košele na celý rok môžu byť s krátkym aj dlhým rukávom, pričom používať sa dajú ako spodná aj vrchná vrstva. V ponuke je niekoľko stoviek druhov a tisíce štýlov takýchto košieľ, pričom od sezónnych sa odlišujú napríklad hrúbkou materiálu, strihom, prípadne štýlom rukávov, ktoré môžu byť variabilné.

Pánske a dámske

Takéto košele sa vyrábajú v pánskom aj dámskom prevedení, pričom vďaka viacerým vylepšeniam v oblasti strihu a materiálu je možné celoročné košele používať nielen na bežné nosenie, ale napríklad aj na športové aktivity. Vďaka pomerne veľkému množstvu značiek je ich niekoľko tisíc druhov.

Najlepšie značky

Samozrejme celoročné košele vyrábajú primárne módne značky zamerané aj na ostatné oblečenie a nie sú tu nejaké úzko špecializované značky. Medzi známe značky u nás patria Vans, AMJ, Adam, Olymp, Alain Delon, Cappora, Eterna či Gant a košele sú buď v klasickom, rozšírenom alebo slim strihu.

Na každú príležitosť

V rámci športových značiek sú mnohé košele na turistiku alebo outdoor určené aj na celoročné použitie, podobne ako ďalší iní výrobcovia ponúkajú celoročné košele aj na bežné nosenie von, do práce, taktiež neformálne celoročné košele, košele na doma alebo do domácnosti a tiež elegantné a štýlové košele.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*