prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Mikiny

Značkové celoročné mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročné mikiny sa hodia na nosenie po celý rok, či je jar, leto, jeseň alebo zima a nemusia byť len ako vrchný a jediný diel, ale napríklad aj pod bundou v zime, či na tričku na jar alebo na jeseň. Väčšina mikín sa pritom vďaka svojmu materiálu aj strihu dá používať naozaj po celý rok.

Na voľný čas a na šport

Mikiny môžu mať rôzne použitie, pričom už samotná značka alebo strih napovedia, na akú príležitosť sa hodia. Väčšinou sú voľnočasové a neformálne, to znamená, že sa môžu nosiť na von, do mesta, do práce alebo na neformálne udalosti. Športové značky zas produkujú outdoor, bežecké a turistické mikiny.

Elegantné pre pánov aj dámy

Okrem bežných mikín je aj niekoľko známejších značiek najmä z oblasti štýlového a luxusnejšieho oblečenia, ktoré sa zameriavajú svojou farebnosťou, štýlom, strihom, kvalitou a druhom látky na rôzne elegantnejšie alebo štýlové mikiny, ktoré sa môžu na nerozoznanie podobať aj svetrom.

Známe aj menej známe značky

Mikiny vyrába veľké množstvo odevných firiem a výrobcov a tento typ oblečenia má naozaj tiež veľmi široké použitie. Napríklad Black Market alebo iné značky vyrábajú mtalové a iné mikiny v rámci hudobných subkultúr, Adidas, Nike, Hollister či Converse zas komerčnejšie štýlové a športové mikiny.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*