prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Nohavice

Značkové celoročné nohavice

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Viacero druhov nohavíc sa dá nosiť nielen počas niektorej z hlavných sezón a dokonca nie len na jednu príležitosť. Takýmto príkladom variabilných nohavíc sú aj celoročné nohavice, ktoré vďaka materiálu aj svojmu strihu môžete nosiť v každom ročnom období a na rozličné príležitosti a použitie.

Na rozličné použitie

Veľmi populárne sú najmä športové modely, ktoré sú určené na bežky, na snowboard, na turistiku, na jogu aj na behanie, pričom takéto nohavice sú aj strihom a materiálom prispôsobené na náročnejšie použitie. Samozrejme možno nájsť aj štýlové alebo neformálne nohavice na voľný čas.

Pre mužov aj pre ženy

Viacero značiek vyrába podobné kolekcie nohavíc ako pánske aj dámske, napríklad sú to väčšinou športové značky so športovými nohavicami. Okrem toho sú aj známejšie módne značky a výrobcovia, ktorí sa špecializujú napríklad len na pánske outdoor či dámske nonkonformné nohavice.

Značky od výmyslu sveta

Nohavice na celoročné použitie, či už ide o pánske alebo dámske, vyrábajú viaceré známejšie aj menej známe módne a športové značky. Ide napríklad o Milo, Zajo, Adidas, Nike, The North Face, Direct Alpine a ďalšie. Vďaka pomerne širokému výberu značiek je možné nájsť aj tisíce rozličných strihov a modelov.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*