prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Šiltovky

Značkové celoročné šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročné šiltovky sú populárny módny doplnok, no nosia sa samozrejme nielen kvôli štýlu či imidžu, ale aj pre praktické výhody. Veľmi často sa používajú napríklad pri športovaní ako je beh alebo korčule, no najmä mladšia generácia pokladá šiltovky nielen ako doplnok, ale aj ako vyjadrenie štýlu.

S rovným šiltom aj tým oblým

práve prto sú dnes veľmi populárne najmä šiltovky s rovným šiltom, ktoré sú charakteristické pre rôzne hudobné alebo iné subkultúry či skateboardistov. V ponuke ich majú predajne zamerané na streetwar oblečenie alebo tematické eshopy so sortimentom oblečenia pre hudobné štýly.

Značkové či nie?

Vybrať sa dajú samozrejme šiltovky rozličných značiek ako napríklad Nike, Adidas, Vans, Fox, Jordan alebo Obey. Pre športových fanúšikov sú pomerne populárne najmä šiltovky NHL s logami jednotlivých tímov. Pre športovcov sa zas hodia šiltovky športových značiek s funkčným zakrivením.

Pánske, pre ženy, pre deti

Obchody aj eshopy ponúkajú obrovské množstvo modelov šiltoviek, či už ide o pánske, šiltovky pre ženy a samozrejme šiltovky pre najmladšiu generáciu detí – pre chlapcov aj pre dievčatá. Tu síce prevažujú značkové šiltovky, ale veľa detí, najmä najmladších, siahne radšej po rozprávkových motívoch.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*