prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Podkolienky

Značkové dámske podkolienky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dámske podkolienky môžete nájsť väčšinou v obchodoch s módnou, oblečením alebo obuvou, pričom v ponuke ich majú nielen klasické kamenné predajne, ale aj eshopy. Tie majú výhodou oproti bežným obchodom najmä v tom, že môžu ponúkať oveľa širší výber a sortiment modelov.

Biele, čierne aj farebné

Ako aj v iných prípadoch oblečenia a módnych doplnkov, aj tu platí, že fantázií a originalite sa medze nekladú. Nájdete tak v sortimente nielen biele alebo čierne podkolienky, ale aj farebné a s rôznymi motívmi. Okrem toho podľa toho, na akú príležitosť sa hodia, modely majú aj svoje vzory.

Na šport aj termo

V prípade športových podkolienok je lepšie si vybrať termo podkolienky, ktoré majú lepšie tepelné vlastnosti a aj vydržia viac záťaže. Samozrejme v rámci sezónnej ponuky je možné nájsť hrejivé podkolienky nielen na športové príležitosti, ale aj na doma a na bežné nosenie do mesta.

Pohodlné na doma aj bavlnené

Na nosenie doma sú najlepšie voľnejšie a menej formálne podkolienky, pričom na pohodlné nosenie v práci alebo do mesta sa hodia bavlnené vyrobené naozaj z kvalitnej bavlny. Väčšina známych výrobcov športovej ale aj štýlovej dámskej módy ponúka rôzny výber podkolienok na každú príležitosť.

Vyberte si iné značkové podkolienky:Spyder, Craft, Bridgedale

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*