prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Roláky

Značkové dámske roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na bežné nosenie najmä na jeseň a v zime sa hodia roláky, ktoré ženám môžu dodať nielen zaujímavú a neformálnejšiu eleganciu, ale sú dobrým pomocníkom aj vtedy, keď sa potrebujeme zahriať. Ak hľadáte časť oblečenia, ktorá ponúka naozaj veľký výber rôznych modelov, roláky určite nesklamú.

Elegantné aj športové

Elegantné dámske roláky do spoločnosti majú v ponuke viaceré známe predajne a značky ako Mango, H&M alebo iné, pričom aj vo vlnenom roláku sa môže skrývať elegancia alebo štýlovosť. Samozrejme netreba zabúdať ani na športové využitie rolákov, ktoré ponúka napríklad Direct Alpine.

Svetre, pulóvre a iné

Roláky majú rozličné formy, niektoré sú aj ako svetre, iné ako pulóvre, ďalšie zas ako klasické roláky až pod krk. Tu je dôležité si vybrať nielen tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne, ale aby boli účelné pre to, čo potrebujete. Do práce si teda nevyberajte nič hrubé, skôr jemnejší svetrík.

Pletené aj syntetické

Väčšina rolákov klasického typu sú z pletené z vlny, ale čoraz viac modelov najmä ľahších pulóvrov alebo svetrov využíva aj syntetické látky, ktoré sú jednoduchšie a menej náročné napríklad na údržbu či pranie. Veľa látok je pohodlných a tiež majú aj výborné izolačné vlastnosti.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*