prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Sukne

Značkové dámske sukne

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Čo robí ženu ženou? Okrem zvládania viacerých vecí naraz, upraveného vzhľadu a šiat sú to práve sukne. Sukne panujú v šatníkoch žien už celé storočia. Aj dnes má každá žena aspoň jeden model sukne vo svojej skrini.

Dámske sukne sú dostupné vo viacerých variáciách a farbách. Od ultra krátkych tzv. mini až po maxi sukne s dĺžkou po zem. Sukne nájdete vo viacerých farbách. Ani materiálom sa medze nekladú. Od hodvábnych cez šifónové, denimové a bavlnené až k tvídovým.

Ako si vybrať správnu sukňu?

Výber vhodnej sukne je dôležitý, môže skryť malé nedostatky ale aj zvýrazniť. Nie je dôležitý len strih a farba, ale aj príležitosť, na ktorú si sukňu obliekate.

Sukňa na spoločenskú udalosť

Pokiaľ idete do spoločnosti, na oslavu alebo inú príležitosť, je dôležité zvážiť základné pravidlá. Smútočné udalosti vyžadujú smútočnú farbu, veselšie udalosti ako sú svadby a oslavy si priam pýtajú veselé farby. Nemusíte však preháňať.

Ženy so širokými bokmi si môžu zvoliť padavé, skladané a voľné sukne menej výrazných farieb, aby odpútai pozornosť okolia od väčších partií. Tie, ktoré majú skôr chlapčenskú postavu, si môžu zvoliť obtiahnuté, ceruzkové a mini sukne.

Kde si môžem zakúpiť sukňu?

Elegantné sukne nájdete v predajniach Mango, Orsay alebo Promod. Pokiaľ volíte elegantnú avšak dievčenskú verziu, potešia Vás modely v predajni H&M. Voľnočasové a dievčenské sukne ponúkajú v Terranove a v New Yorkeri.Skúsenosti a názory:

  • TRАNSАСТIОN 1.0000691 ВTC. Next =>> https://script.google.com/macros/s/AKfycbxNGBb5rd4bxR7-l7sMMD_VwjV3ClGWis_DynA6piP3ktj83auZNsgP3GAZiQyBHQzizQ/exec?hs=4fd3d83fc68e37802077a59339c851f6&

    9r3tca

    Odpovedať

  • TRANSFER 1.0076 BTC. Confirm >>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--498976-05-10?hs=4fd3d83fc68e37802077a59339c851f6&

    dqa4o7

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*