prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Domáce > Bundy

Značkové domáce bundy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bundy na nosenie na doma alebo vo voľnom čase či už na záhradu prípadne menšiu prechádzku sú veľmi populárne. Ide o menej formálne domáce bundy, ktoré môžu byť v ponuke viacerých módnych obchodov a predajní či už na internete, alebo v nákupných a obchodných centrách.

Pánske, dámske aj detské

V ponuke obchodov sú pánske, dámske a aj detské bundy na doma a na voľný čas, ktoré sa dajú nosiť napríklad na záhrade, na menšie prechádzky okolo domu a podobne. Kúpiť sa dajú bundy rôznych značiek, napríklad Nugget, Zajo, ale aj menej známe značky, pričom výhodný je aj výpredaj a rôzne akcie.

Ako si vyberať

Na doma a na voľný čas sa hodia najlepšie bundy ľahšie a vôbec nemusia mať ani náročný či špecifický dizajn alebo strih. Nenáročné zapínanie je tiež podmienkou a v prvom rade musí ísť o bundu pohodlnú, ktorá však dokáže poskytnúť dostatočnú tepelnú izoláciu aj pre chladnejšie dni počas zimy.

Nielen na doma…

Bundy tohto typu sa však hodia aj na bežné nosenie vo voľnom čase okolo domu, prípadne na menšie prechádzky po okolí, do prírody a podobne. Keďže ide štýlovo o neformálne bundy, nehodia sa do mesta. Ich výhodou je ale cena, keďže sú lacnejšie a je možné ich nájsť aj v posezónnych akciách.

    Domáce Bundy v odporúčaných eshopoch

  • 3_0_2.jpg

    NUGGET - Holler CHILD, B

    Detská zimná snowboardová bunda značky Nugget zelenej farby. Bunda má membránu GEWETEX 5k/5k, odolnosť  tlaku vodného stĺpca výšky 5000mm, priedušnosť 5000 g/m2/24h. Má ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*