prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Domáce > Tričká

Značkové domáce tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tričká na doma sú veľmi populárne, keďže ide o pohodlné oblečenie, ale nielen na doma. Domáce tričká možno kúpiť v obchodoch so športovou módou, voľnočasovou módou, ale tiež aj v bežných predajniach oblečenia. Nemusí ísť pritom už len o klasické kamenné obchody, ale aj o eshopy.

Ktoré značky

U nás sú žiadané rôzne značky, či už ide o voľnočasové značky ako Rothco alebo Goldigga a Metal Mulisha, ale aj o známejšie športové značky ako Nike, Adidas alebo Reebok. Kto chce ale lacnejšie tričká, musí siahnuť po neznačkovom oblečení, prípadne hľadať akcie alebo výpredaj drahšieho oblečenia.

Pre každého

Pánske, dámske aj detské tričká sú k dispozícii v bohatom sortimente rôznych modelov, strihov a štýlov a hoci ide o jednoduchšie tričká na doma, aj tu možno nájsť zaujímavé módne kúsky, prípadne rozličné modely a strihy. Najčastejšie sú ale tričká s voľným strihom a jednofarebné, prípadne s potlačou.

Nielen na doma…

Tieto tričká sa nosia nielen na doma, ale napríklad aj vo voľnom čase, prípadne na cvičenie, na fitness, tiež vo voľnom čase napríklad na prechádzky alebo len tak. Veľmi často sa nosia tieto tričká v lete len tak na von, kým v zime väčšinou vo vnútri. V ponuke možno nájsť aj tričká pre tehotné a dojčiace matky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*