prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Elegantné > Košele

Značkové elegantné košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značkové a elegantné košele sa hodia na rôzne príležitosti od bežného nosenia až po spoločenské udalosti a tento druh košieľ sa stáva čoraz viac populárnejším. Veľmi obľúbené sú aj športovo elegantné košele, či už s krátkym alebo s dlhým rukávom, ktoré sa dajú nosiť po celý rok.

Pánske, dámske aj detské

Vybrať sa dajú pánske, dámske aj detské modely košieľ, kde je treba elegancia a kým pri mužoch ide najmä o košele do oblekov a k saku, tak pri ženách sa tieto košele nosia samostatne. Niektoré detské košele pre chlapcov majú aj osobitný dizajn, kde spájajú eleganciu a štýl.

Veľká ponuka modelov

Elegantné košele sa dajú nosiť samostatne aj k inému spoločenskému oblečeniu a vďaka veľkému výberu je možné nájsť tisíce rôznych druhov a typov košieľ. S rôznymi štýlovými rukávmi, goliermi alebo zapínaním, pre ženy aj polopriesvitné košele, pre mužov košele so slim fit strihom.

Populárne značky

U nás sa predávajú najmä osvedčené značky elegantnej módy alebo aj štýlové značky určené pre mladšiu generáciu, ktoré vyrábajú aj elegantné košele. Žiadané sú napríklad Banned, Fox, Metal Mulisha, Vans, Black Market, Globe, Sullen, ale aj známejšie, ako napríklad Mango či AMJ košele. Veľká ponuka je nielen v klasických kamenných obchodoch, ale napríklad aj v internetových eshopoch.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*