prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Elegantné > Mikiny

Značkové elegantné mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Elegantné aj športovo elegantné mikiny sú veľmi populárne a je veľmi veľa rôznych známych aj neznámych svetových značiek, ktoré ich majú v ponuke svojho oblečenia a módneho sortimentu. V ponuke sú rôzne štýly, strihy, dizajny aj zaujímavé farebné prevedenia rôznych elegantných mikín.

Pre mužov aj pre ženy

V ponuke obchodov s oblečením, či už ide o kamenné obchody alebo internetové eshopy, sú pánske aj dámske mikiny a to tak elegantné, ako aj športovo elegantné.  Viaceré sú svojim strihom určené na bežné nosenie na von, iné zas niekam do mesta, do práce, do baru a iných vnútorných priestorov.

Nielen na zimu

Doménou nosenia mikín je chladnejšie počasie, ale nosia sa nielen v zime. Veľa modelov je ľahších a sú určené aj na jar a na jeseň. Okrem toho pre elegantné mikiny platí, že sú bez kapucne vo väčšine prípadov a tak v prípade ich nosenia na zimu je treba väčšinou ešte jedna vrstva oblečenia.

Ktoré značky kúpiť

Veľmi populárne sú napríklad značky Brandit, New Yorker, Mango, Hollister, ale napríklad aj Nike a Adidas robia kvalitné elegantné alebo športovo elegantné mikiny. Pokiaľ sa niekomu zdá cena príliš vysoká, môže skúsiť nakúpiť cez internet, alebo počkať na akcie a posezónne výpredaje.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*