prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Elegantné > Šaty

Značkové elegantné šaty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Súčasťou dámskeho šatníka sú okrem iného zaujímavého a štýlového oblečenia aj elegantné šaty. Tie môžu byť či už dlhšie alebo kratšie a môžu sa nosiť jednak do práce a aj na rôzne spoločenské príležitosti alebo oslavy. Tieto šaty vyrába viacero značiek a preto je veľká ponuka pre každého.

Kam nosiť

Väčšinou sa nosia elegantné šaty napríklad na ples, na stužkovú, na rôzne oslavy, ale napríklad aj do práce ako súčasť formálnejšieho oblečenia, môžu sa nosiť aj na svadbu, na promócie, na štátnice a na iné spoločenské príležitosti alebo tam, kde je treba elegancia. Sú určené najmä do teplejšieho počasia a na leto.

Ktorý model vybrať

V ponuke sú rôzne šaty na spoločenské príležitosti. Niektoré sú dlhé, iné krátke, pričom to, či si oblečiete nad kolená alebo pod kolená, závisí aj od toho, kam idete a aká tam bude spoločnosť. Okrem toho sa originalite strihov medze nekladú a tak možno nájsť šaty na ramienka, s čipkou aj bez ramienok.

Značkové alebo nie?

Ak chcete naozaj kvalitné šaty, siahnite napríklad po značkách Vero Moda, Armani alebo Louis Vuitton, ktoré sú naozaj zárukou prestížnej elegancie. Veľmi dobre ale poslúžia aj šaty napríklad z Manga alebo podobné, ktoré sú lacné a stále kvalitné. Špeciálne šaty sú k dispozícii aj pre moletky a pre tehotné.

Vyberte si iné značkové šaty:Adidas, Guess, Vero Moda, Banned, Abbey Dawn, Killstar

    Elegantné Šaty v odporúčaných eshopoch

  • vero-moda-womens-manon-sl-short-dress-black

    Vero Moda Manon

    Vero Moda Manon sú dámske elegantné šaty vhodné na spoločenské príležitosti. Šaty siahajú ku kolenám, sú bez rukávov. Vzadu sa pohodlne uzatvárajú na zips. Šaty sú ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*