prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Tielká

Značkové jarné tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Keďže ide jar, veľa ľudí začína so športovými aktivitami a tiež vymieňa veci v šatníku. Jarné tielká predstavujú jednu z časť oblečenie, po ktorej siahajú ľudia práve z dôvodu ľahšieho a tenšieho materiálu a tiež v prípade, že hľadajú pohodlnejšiu a vzdušnejšiu alternatívu napríklad k bežným tričkám.

Pánske aj dámske tielká

V ponuke obchodov a predajní sú pánske aj dámske tielká a tiež rôzne modely podľa toho, či ide o použitie outdoorové alebo indoorové. V ponuke možno nájsť materiály syntetické, určené napríklad pre väčšiu fyzickú záťaž, ale napríklad aj elegantnejšie a štýlovejšie materiály pre bežné nosenie.

Na cvičenie a šport

Do fitka alebo na bodybuilding sa hodia tielka určené na cvičenie a na fyzickú záťaž vo vnútorných priestoroch. Tie sú zamerané najmä na absorbciu potu a kontrolu vlhkosti na pokožke. Naopak na outdoor alebo na turistiku sú vhodné tielka aj so zabezpečenou ventilačnou funkciou.

Ktorú značku vybrať?

V ponuke sú tielká viacerých výrobcov, či už ide o špeciálne športové značky, prípadne o značky aj iného typu oblečenia. Veľmi časté sú napríklad Adidas, Scampolo, Nike, Reebok alebo Nordblanc. Tielká je možné kúpiť ako jednofarebné, ale niektoré sú aj s potlačou alebo zaujímavým dizajnom.Skúsenosti a názory:

  • Withdrawing 46 193 USD. GЕТ =>> https://forms.yandex.com/cloud/65db117f2530c2eaad44077b?hs=73d6c937d32a19d05a3ae101b9fbc577&

    fsl368

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*