prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Legíny

Značkové jesenné legíny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na športovanie ale aj na bežné nosenie napríklad na von, vo voľnom čase, na doma alebo kľudne aj niekam na vychádzku sa veľmi dobre hodia napríklad jesenné legíny, pokiaľ hľadáte nejaké zaujímavé oblečenie na toto ročné obdobie. Legíny sú určené pre ženy a je ich viacero typov.

Legíny na von

Legíny sa používajú najviac na nosenie niekam von, napríklad na športovanie, alebo len tak na bežné nosenie do mesta, do prírody, na vychádzky a podobne. Väčšinou majú flexibilný a elastický pás a zapínanie  so zipsom. Viacero modelov je tiež s vysokým pásom a ideálne sú čierne.

Na iné príležitosti

Na cvičenie alebo športovanie sa používajú aj legíny na work out. Okrem toho je možné kúpiť v rôznych kamenných obchodoch aj internetových eshopoch napríklad legíny určené na cvičenie vo vnútri, prípadne na bežné nosenie len tak na doma. Tie nemusia byť až také tepelno izolačné ako vonkajšie.

Aké značky?

Čo sa týka bežných legín, možno ich dostať v rôznych obchodoch s dámskou trendovou módou, ako napríklad New Yorker alebo Gate. Elegantnejšie legíny predávajú aj viaceré módne značky štýlového oblečenia. Športové sú napríklad Adidas či Nike, no napríklad legíny pre tehotné kúpite skôr v obchodoch s detskými potrebami.

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*