prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Nohavice

Značkové jesenné nohavice

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nohavice sú základný kus oblečenia v pánskom aj dámskom šatníku. Či už ide o trendové rifle z denimu alebo klasické nohavice na bežné nosenie, každé majú niečo do seba. Ak sa už viac ochladí, tak napríklad jesenné nohavice vedia veľmi dobre regulovať teplo, no zároveň sú stále dostatočne pohodlné a vzdušné.

Pánske a dámske

Pánske nohavice slúžia väčšinou na nosenie do mesta, do práce alebo len tak von. Elegantnejšie sa hodia na spoločenské udalosti alebo k oblekom. Dámske nohavice na jeseň predstavujú akýsi kompromis medzi štýlom, strihom a určením, pričom aj tu je ale možné vyberať z tisícov rôznych modelov.

Na akú príležitosť?

Väčšina ľudí si kupuje nohavice na bežné nosenie, čiže ide buď o nohavice z bavlny alebo z iných syntetických alebo polosyntetických látok. Niektoré nohavice sú s nízkym sedom, iné s vysokým pásom, ďalšie zas na traky. Veľmi obľúbený je aj strih slim fit, naopak pre ženy sú v móde aj rozšírené strihy.

Ako vyberať značky

Samozrejme, ak sa jedná o športové nohavice, tak Nike alebo Didriksons určite nesklamú záujemcu. V prípade štýlových nohavíc pre mladšie generácie sú v kurze napríklad značky Vans alebo New Yorker, podľa toho, aký trend máte radi. Elegantnejšiu módu nájdete zas v H&M alebo Marks&Spencer predajniach.Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*