prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Opasky

Značkové jesenné opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky sú nielen módnym doplnkom napríklad pre spoločenské alebo elegantné oblečenie či už pre mužov alebo pre ženy, ale napríklad môžu mať aj viacero funkcií pri športovaní alebo inej aktivite. Jesenné opasky navyše ponúka hneď niekoľko predajní a typov značiek podľa možnosti ich nosenia.

Športové aj na bežné nosenie

V podstate sú dva typy opaskov a to opasky športové a opasky na bežné nosenie. Pri tých športových môže ísť napríklad o outdoor horolezecké alebo turistické opasky, prípadne opasky na chudnutie a cvičenie vnútri. Bežné opasky sú buď ako pánske alebo ako dámske opasky rôznych štýlov.

Tipy pre pánov

Pánske opasky sú určené na nosenie do klasických nohavíc. Pre mladšiu generáciu sú veľmi atraktívne rôzne látkové opasky napríklad v rámci streetwear módy alebo do jeansov Mustang a podobne. Elegantné opasky zas vyrábajú také známe značky oblečenia ako Calvin Klein alebo Diesel.

Tipy pre dámy

Dámske opasky môžu byť ako doplnok na šaty, prípadne tiež formou opaskov napríklad do nohavíc alebo k inému oblečeniu pre ženy. Keďže ide aj o módne doplnky, je naozaj veľké množstvo rôznych štýlov a značiek, ktoré sa im venujú a kúpiť sa dajú v obchodoch ako napríklad Mango alebo H&M.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*