prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Pyžamá

Značkové jesenné pyžamá

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pyžamá na jeseň sú na rozdiel do tých letných už o niečo teplejšie a to z dôvodu, aby pri jesenných nociach nebolo človeku zima. Jesenné pyžamá možno kúpiť pánske, dámske aj detské, pričom veľakrát sa spolu v obchode predáva spolu aj spodné prádlo, pyžamá a župany.

Kde kúpiť?

Obvykle majú tento typ oblečenia v ponuke predajne buď so spodným prádlom alebo doplnkami k obliekaniu, prípadne aj bežné predajne oblečenia v nákupných centrách a napríklad aj známy reťazec Tesco. Na internete je tiež veľa eshopov, ktoré ponúkajú rôzne pyžamá.

Ktoré značky?

Detské pyžamá majú obvykle svoje vlastné značky, veľmi obľúbená je napríklad kolekcia Disney s rozprávkovými motívmi. Pre dospelých sú určené pyžamá odlišných výrobcov, viacero sa z nich zameriava len na pánsku alebo len na dámsku módu. Populárne sú značky ako Vienetta Secret, Cosmic a Vamp.

Rozličné modely

Pyžamá sú v rôznom prevedení. Niekedy ako overaly a kompletné súpravy, to najmä pre deti, väčšinou ako dvojdielne súpravy, čiže tričko s dlhým rukávom, keďže ide o jesenné pyžamá a dlhé pyžamové nohavice. Pre ženy je možné kúpiť aj pyžamá, ktoré sa čiastočne podobajú na nočné košele.

Vyberte si iné značkové pyžamá:Metal Mulisha, Too Fast, Cosmic

    Jesenné Pyžamá v odporúčaných eshopoch

  • 72415_1.jpg

    Cosmic - Batzombie

    Zaujímavý čierno červený dámsky set na spanie značky Cosmic. Pyžamo sa skladá z voľných čiernych nohavíc s červeným vzorom a elastickým pásom, ktorý sa dokonale ...


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*