prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Roláky

Značkové jesenné roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roláky sú všeobecne obľúbené, keďže ide o veľmi pohodlné a zároveň teplé oblečenie, ktoré sa výborné hodí na prechodné aj zimšie obdobia. Jesenné roláky ponúka viacero značiek a výrobcov, či už ide o športové značky Craft alebo Direct Alpine, prípadne o štýlové značky bežného oblečenia.

Pánske, dámske aj detské

V ponuke sú pánske roláky, ale aj dámske a pre deti, pričom kúpiť sa dajú nielen klasické modely s dlhým rukávom, ale napríklad aj s krátkym rukávom a dokonca aj ako nátelníky. Pre dámy sú veľmi časté aj kombinácie roláky a šatky, prípadne pre pánov zas elegantné svetre a roláky.

Na lyžovanie aj bežné nosenie

V športových obchodoch je možné nájsť roláky určené na outdoor a športové aktivity, ako napríklad lyžiarske roláky, prípadne turistické či skialpinistické roláky. V bežných módnych predajniach s oblečením zas elegantné, štýlové aj neformálne roláky, väčšinou bavlnené a pohodlné.

Nielen značkové

V ponuke obchodoch, či už klasických kamenných alebo internetových, možno nájsť nielen klasické značkové roláky známych a veľkých výrobcov, ale napríklad aj menej známych značiek, ktoré môžu zaujať svojim dizajnom a štýlom. Niekedy je možné natrafiť aj na zaujímavé akcie alebo lacný výpredaj.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*