prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Saká

Značkové jesenné saká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S prichádzajúcim jesenným obdobím prichádzajú do módy aj saká, ktoré slúžia aj ako vrchný odev, So sakom to máte 2 v 1. Okrem toho, že chránia proti chladu sú vynikajúcim office doplnkom outfitu.

Saká sú najviac vyhľadávané ako vrchný odev do kancelárií, na stretnutia či rokovania. Elegantné saká sa najčastejšie kombinujú tón v tóne so slušivou sukňou alebo elegantnými nohavicami a blúzkou. Takéto elegantné sako môžete nájsť v predajniach Steilmann alebo v Pietro Filipi.

V posledných rokoch však sako neostalo len v kategóriách oblečenia pre ženy pracujúce v kanceláriách alebo na vysokých postoch. Sako je výborný doplnok aj ležérneho oblečenia. Hodí sa k rifliam a k šatám. Takýto kúsok si môžete zakúpiť v predajniach ako Mango, Promod a športovejší model zas v Cropp Town-e.Veľkej obľube sa teší najmä u toľko spomínaných ,,hipsterov”.

Vyberte si iné značkové saká:Gant

    Jesenné Saká v odporúčaných eshopoch

  • gant-sako-wet-hay

    GANT Wet Hay

    Gant Wet Hay je dámske sako v kombinácii športovej elegancie vhodnej k elegantnému oblečeniu do práce aj k rifliam a teniskám na vychádzku s priateľmi. Béžové sako s ...


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*