prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Šiltovky

Značkové jesenné šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jesenné šiltovky sa hodia na športovanie ale aj na bežné nosenie, pričom stále viac modelov šiltoviek nie je tak ani o ich funkčnosti, ako skôr o dizajne a štýle, čo platí napríklad pri šiltovkách v rámci rôznych hudobných subkultúr. Veľakrát je pre mladú generáciu šiltovka aj významným módnym doplnkom.

Ktoré značky?

V podstate zo športových šiltoviek určených na fyzické aktivity sú populárne známe značky športového vybavenia ako Adidas, New Balance a podobne. Celkovo sa predávajú dosť aj šiltovky značiek Fox, Vans, Flexit či Obey alebo New Era, no netreba zabúdať ani na šiltovky s logami NHL tímov.

Aký model vybrať

Pre športovanie je vhodná šiltovka s oblým šiltom kvôli ochrane zraku, pri štýlových šiltovkách je pomerne dosť častý aj rovný šilt. Pre deti, čiže pre chlapcov a dievčatá, sa kupujú aj šiltovky s dizajnom a motívom z rôznych filmov a rozprávok, prípadne pre najmenšie deti predávajú šiltovky obchody s detským tovarom.

Niektoré špeciálne šiltovky

Napríklad na športovanie sa hodia šiltovky so sieťkou, ktorá pomáha prúdeniu vzduchu a odvádzaniu vlhkosti. Skate a street šiltovky majú častokrát rovný štýl ale aj iný tvar a dizajn a je možné ich kúpiť väčšinou len v špecializovaných obchodoch. Kto chce ušetriť, môže skúsiť výpredaj alebo online obchody.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*