prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Tielká

Značkové jesenné tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tielka na jeseň sú určené buď na športovanie, pričom môžu byť dokonca aj s dlhým rukávom, prípadne na bežné nosenie alebo ako prvá vrstva pod iné oblečenie. Jesenné tielka majú v ponuke značky nielen výrobcov športového oblečenia, ale aj štýlového a moderného oblečenia pre mužov a pre ženy.

Pánske a dámske

Pánske tielka na jeseň sú určené buď na šport alebo na bežné nosenie, prípadne ako štýlové tielka s potlačou či nápismi. Dámske tielka možno nájsť so štýlovým výstrihom, s čipkou aj s kamienkami. Veľakrát sa v jednom obchode predávajú spolu aj tielka s podprsenkou a inými módnymi doplnkami.

Väčšinou na šport

Väčšinou sa tielka predávajú na šport, napríklad do fitka, na cvičenie, bodybuilding, prípadne aj na nosenie napríklad ako prvá vrstva pri turistike a outdoor športoch. Takto možno kúpiť najmä športové značky ako sú Nike, Sensor alebo Adidas. Veľa tielok je aj s dlhým rukávom, do chladnejšieho počasia.

Značkové či nie?

Zvlášť pri značkových modeloch športových tielok je istota, že dostanete naozaj kvalitné spracovanie a materiál zodpovedajúci funkčnosti. No pri bežných tielkach na voľný čas nemusí značka až tak rozhodovať. Kto chce ušetriť a kúpiť zároveň značkové tielko, môže skúsiť výpredaj, akcie alebo online shop.


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*