prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Blúzky a topy

Značkové letné blúzky a topy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné blúzky a topy na leto sú pre ženy veľmi dôležitou súčasťou ich šatníka, keďže ide o ľahké a jednoduché oblečenie, navyše je aj veľmi pohodlné a štýlové. Vybrať sa dá z tisícov rôznych modelov a značiek, či už spoločenské blúzky a topy, alebo aj na iné príležitosti a bežné nosenie.

Blúzky na všetko

Blúzky pre ženy je možné kúpiť na nosenie do práce alebo aj ako spoločenské modely a sú v ponuke rôzne strihy, štýly a značky. Nájsť sa dajú blúzky s čipkou, s výstrihom, s dlhým aj s krátkym rukávom a rôzne veľkosti od najmenších až po XXL. V ponuke sú rôzne značky ako Orsay alebo Violana.

Topy na leto

V lete sú veľmi populárne pre dámy aj topy, napríklad k legínam, prípadne aj ako tuniky či tričká. Nosiť sa dajú kdekoľvek, či už na ples, na večierok, na párty, na disco a sú aj modely na fitness. V ponuke sú značky pre mladých ako New Yorker či Miss Fiori, ale aj iné značky, napríklad s ponukou topu na jedno rameno.

Elegantné aj na bežné nosenie

V obchodoch s oblečením sa dajú blúzky a topy nájsť na bežné nosenie, prípadne aj elegantné modely, ktoré sa hodia na spoločenské udalosti a podobne. Kto chce ušetriť, môže skúsiť počkať na koniec sezóny a výpredaj alebo rôzne akcie, prípadne skúsiť neznačkové, alebo nakúpiť online cez internet.

Vyberte si iné značkové blúzky a topy:Bench

Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*