prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Legíny

Značkové letné legíny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné legíny môžu byť dlhé aj krátke, podľa toho, aké počasie počas leta vystihnete a či je teplejšie alebo chladnejšie. Tieto moderné a elastické športové nohavice je možné nosiť vo voľnom čase, bežne na von, ale primárne sú svojim strihom, materiálom a tvarom ideálna na šport.

Nielen pre ženy

Legíny ale nie sú len pre ženy, je možné nájsť aj legíny pre mužov a tiež pre deti. Vďaka svojej elasticite sa hodia aj pre tehotné, prípadne pre moletky a pre plnoštíhle dámy. V rámci veľkého výberu modelov možno kúpiť aj legíny s vysokým pásom, so zipsom, dokonca sa predávajú aj špeciálne s efektom rýchlejšieho chudnutia.

Na čo sa hodia?

Veľmi dobré použitie je na športovanie, či už na workout, fitness, cvičenie, alebo turistiku, na beh a iné športové aktivity, napríklad aj na korčuľovanie alebo na bicykel. Výhodou legín je najmä ich aerodynamický strih, keďže sa svojim tvarom dokonale prispôsobia telu a obopnú nohy.

Značkové sú stále in

Najviac sa predávajú značkové legíny od výrobcov známych športových značiek ako napríklad Adidas, Nike, Reebok prípadne Puma. Legíny môžete kúpiť v športových obchodoch, ale aj v bežných obchodoch s módou najmä pre ženy, kde sú aj voľnočasové modely a legíny určené na bežné nosenie.

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*