prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Mikiny

Značkové letné mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Hoci mikiny patria obvykle medzi klasické oblečenie na jar a jeseň, je možné nájsť aj letné mikiny, ktoré sú ľahšie, s krátkym rukávom a prípadne aj s kapucňou. Kúpiť sa dajú online v eshopoch, v klasických obchodoch s módou v obchodných centrách aj v predajniach streetwear oblečenia.

Pánske, dámske aj pre páry

V ponuke obchodov možno kúpiť mikiny na leto pre mužov aj pre ženy, taktiež aj detské mikiny a mikiny pre páry s rovnakým dizajnom a štýlom. V ponuke sú rôzne druhy mikín, či už bez kapucne, s potlačou, s nápismi a dokonca sa dajú vyrobiť na zakázku aj mikiny s vlastnou potlačou.

Najznámejšie značky

V športovom oblečení sú rozšírení mikiny značiek Adidas, Nike, Puma či Everlast, ale je aj veľa iných zaujímavých značiek mikín. Ide napríkald o štýlove Vans, Black Market alebo Converse, v prípade mikín pre deti dominujú rôzne detské značky. Kvalitný sortiment ale ponúkajú aj lacnejšie značky oblečenia.

Nielen na bežné nosenie

Mikiny sa používajú nielen na bežné nosenie, ale aj na šport. Špeciálne športové mikiny sú vyrobené tak, aby boli pohodlné a zároveň funkčné a lepšie odvádzali pot či vlhkosť od pokožky. Na druhú stranu, najmä mladšia generácia nosí mikiny ako vyjadrenie svojho štýlu a bežnú streetwear módu.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*