prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Opasky

Značkové letné opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky na leto sa v prípade dámskych hodia napríklad k šatám, k topom alebo k sukniam či ľahkým nohaviciam, pánske letné opasky sa zas robia buď ako štýlové opasky k streetwear móde, prípadne elegantné do nohavíc. Okrem toho možno nájsť aj športové opasky napríklad na turistiku.

Pánske a dámske

V ponuke obchodov a predajní možno nájsť pánske aj dámske opasky na leto, pričom môžu byť kožené, ale aj z bežnej textílie a látky. Niektoré, ako Pierre Cardin, sú aj veľmi exkluzívne a elegantné. Dámske opasky sa predávajú do nohavíc, do riflí, ale aj široké k šatám, populárne sú najmä Dolce&Gabbana.

Na cvičenie aj šport

Viacero výrobcov vyrába opasky na cvičenie prípadne na šport, najmä na turistiku a rôzne outdoorové športy. Tieto opasky sú tak odolné voči vlhkosti a poskytujú aj úložné funkcie. V prípade opaskov na bežné nosenie je ich využitie napríklad do oblekov, do nohavíc, prípadne aj k šatám a sukniam.

Vychytené značky

Medzi vychytené športové značky opaskov patria napríklad The North Face, Adidas či Didriksons, ktoré ponúkajú viacero funkcií a dostatočnú pevnosť aj pri turistike a iných športoch. V prípade opaskov na bežné nosenie siahnu zákazníci po značkách ako Armani, Mustang alebo Calvin Klein.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*