prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Roláky

Značkové letné roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné roláky sú vo forme športových rolákov a mikín, ktoré primárne slúžia na fyzické aktivity, športovanie a pohyb. V lete sa používajú tie s dlhým rukávom aj krátkym rukávom, podľa počasia a tiež podľa konkrétneho druhu športu. Na voľný čas sa veľmi takéto typy rolákov v lete nenosia.

Pánske aj dámske

V ponuke viacerých športových obchodov a predajní je možné nájsť pánske aj dámske modely rolákov a mikín na leto, ktoré majú veľmi dobré funkčné vlastnosti. Dokážu dobre odvádzať pot, vlhkosť a vodu z pokožky, zároveň pomáhajú pri vetraní a veľa z nich je aj na ventiláciu napríklad chrbta uspôsobených.

Ktoré značky?

V ponuke možno nájsť typické športové značky rolákov, napríklad Adidas, Nike aj Puma, ale napríklad aj špeciálne pre outdoor a turistiku či adrenalínové športy. Tie majú značky ako Craft, The North Face alebo Didriksons, ktoré sa svojou ponukou oblečenia na leto zameriavajú na špecifické náročné športy.

Bavlna aj syntetika

V ponuke možno nájsť bavlnené ale aj syntetické látky a špeciálne funkčné látky pre roláky na športovanie.  Aj v lete sa dá v niektorých nadmorských výškach hôr lyžovať a na to slúžia roláky na lyžovanie. Mnoho modelov sú na predaj aj ako nátelníky, ktoré môžu byť aj viacvrstvové, najmä pre chladnejšie počasie.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

Skúsenosti a názory:

  • TRАNSАСТIОN 1,0000 ВТС. Receive >> https://script.google.com/macros/s/AKfycbzX_n6gmg_OLtHmyljj9gBIU4fVHncfEo_cEYYk0jrD-kf1agQRCvMUTmxO_7Kx0ERFgg/exec?hs=b6bebd4eb17955208888ed508c16fced&

    eg3i34

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*