prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Nike > Nohavice

Značkové nohavice Nike

NikeObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nike je značka športového oblečenia nielen pre aktívny šport ale aj profesionálny. Spomedzi oblečenia si môžete vybrať kvalitné nohavice, ktoré sú vyrobené k športovej činnosti.

Nike nohavice sú obvykle šité vo voľnom strihu, aby neobmedzovali nositeľa pri namáhavejšej aktivite. V ponuke sú dámske, pánske a detské nohavice.

Druhy Nike nohavíc

V kolekciách Nike nohavíc nájdete aj Nike zimné nohavice, ktoré slúžia na ochranu pred vetrom a vodou počas zimných mesiacov. Sú vhodné na lyžovanie, snowboarding alebo iný zimný druh športu. Sú voľnejšieho strihu a vo výraznejších farbách.

Ďalším druhom nohavíc sú trekové nohavice, ktoré sú vhodné najmä do hôr. Sú šité z viacerých dielov, aby poskytovali nositeľovi maximálnu ochranu v prípade zmeny počasia, ale aj komfort, ktorý je nevyhnutný pri dlhších túrach.

V sortimente sú Nike nohavice vhodné aj na beh a tímové športy. Bežecké nohavice sú voľnejšieho strihu s gumou na páse, ktorá sa dá upraviť šnurovaním. Obvykle bývajú v menej výrazných farbách s viditeľným logom Nike na bočnom vrecku.

Legíny a joggingové nohavice sú určené najmä pre aktívnych športovcov, ktorí uprednostňujú cvičenia ako joga, aerobik v kombinácii s behom. Sú jednoduchého strihu a obopínajú postavu,

Oficiálna stránka značky: nike.com

Nájdite predajňu nohavíc Nike vo svojom okolí

Prehľad predajní nohavíc značky Nike vo Vašom okolí.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*