prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Nike > Tričká

Značkové tričká Nike

NikeObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nike je známa značka športového oblečenia na viacero druhov športu. Nike ponúka kolekcie oblečenia pre mužov, ženy aj deti. Veľmi obľúbené sú Nike tričká s viditeľným logom značky vo viacerých farebných kombináciách.

Nike pánske tričká sú vo viacerých variáciách podľa športového určenia. Klasické tričká v bežnom strihu sú ozvláštnené módnou potlačou alebo veľkým logom Nike. Tričká s límčekom a s gombíkmi sú vhodné na šport ako golf alebo tenis.

Nike ponúka pre pánov aj termotričká a tričká so špeciálnymi technológiami. Materiál sa líši od využívania trička, obvykle je to čistá bavlna alebo v kombinácii polyamid, elastan a nylon, ktoré slúžia na udržovanie telesnej teploty a odvádzanie vlhkosti.

Technológia Dri-FIT pomáha udržať Vaše telo v suchu aj pri náročných športových aktivitách. Materiál je prispôsobený na odvádzanie vlhkosti z povrchu tela, využíva jedinečné kombinácie vodu odpudzujúcich (hydrofóbnych) a vodu priťahujúcich (hydrofilných) vrstiev.

Dámske tričká sú nielen v športových kolekciách ale aj v streetových či mestských modeloch. Tričká na bežné nosenie sú z bavlny a majú atraktívny pestrofarebný vzhľad.

Športové tričká sú uspôsobené nielen materiálom ale aj šitím a strihom, aby poskytovali čo najväčší komfort svojmu nositeľovi či nositeľke.

Oficiálna stránka značky: nike.com

Nájdite predajňu tričiek Nike vo svojom okolí

Prehľad predajní tričiek značky Nike vo Vašom okolí.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*