prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Outdoor > Bundy

Značkové outdoor bundy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na zimu, jeseň aj jar a do chladného počasia sa hodia bundy. Pre tých, čo si chcú výjsť niekam von do prírody, na turistiku, do hôr a podobne, sú určené outdoor bundy, ktoré sú svojim materiálom, strihom, štýlom aj spracovaním funkčne pripravené na akékoľvek náročné podmienky.

Pánske aj dámske

Outdoor bundy a oblečenie nosia tak muži ako aj ženy a preto možno nájsť a kúpiť pánske aj dámske modely, dokonca aj modely pre deti.  V ponuke sú v klasických kamenných športových predajniach ale aj cez internet, kde v rôznych eshopoch je možné nájsť zaujímavé bundy na von.

Známe značky

Ak sa rozhodnete pre značkové outdoor bundy, narazíte na také značky ako Spyder, Nike, Salewa, Direct Alpine, Zajo alebo Husky. Tieto sú väčšinou špeciálne určené na oblečenie do chladnejšieho počasia na rôzne túry a do prírody, pričom je možné vystihnúť aj akciu alebo výpredaj.

Pozor pri výbere

V ponuke sú rôzne bundy, napríklad softshell, gore tex alebo bundy z iných syntetických materiálov. Treba si vyberať také, ktoré sú nepremokavé a odolné voči dažďu, ale zároveň vhodné aj do veterného počasia, čiže majú ochranu proti podfúknutiu. Niektoré sú aj s kapucňou.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*