prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Outdoor > Košele

Značkové outdoor košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na turistiku, kempovanie, stanovanie a do prírody sa hodia na oblečenie outdoor košele. Tieto košele sú svojimi vlastnosťami uspôsobené na dlhodobý pobyt a fyzickú aktivitu v prírode, takže veľmi dobre odvádzajú pot, vlhkosť a viaceré sú určené aj na zimu, takže poskytujú dobrú tepelnú ochranu.

Pánske aj dámske

V ponuke možno nájsť outdoor a turistické košele pánske aj dámske, s krátkym aj dlhým rukávom podľa toho, na ktoré ročné obdobie sú určené. V prípade outdoor košieľ je možné si vyberať väčšinou z modelov, ktoré sú dizajnom jednoduchšie, ale zato sú pohodlné aj pri dlhom nosení.

Ako vyberať

Letné košele by mali mať určite UV ochranu, na chrbte by mohla byť aj sieťovina pre lepšie odvetrávanie. Základom je, aby materiál odvádzal pot a vlhkosť smerom od pokožky. Pohodlný je najmä rovný strih košele, treba vyberať aj podľa látky, ktorá by mala byť príjemná na dotyk aj pri dlhom nosení.

Značkové či nie?

Kto chce kvalitu a maximálne pohodlie aj pri náročných túrach a pobyte v prírode, mal by voliť značkové košele pre outdoorové využitie. Sem patria napríklad značky Adidas, The North Face, Lowe Alpine, Salewa a podobne. Cez eshop, počas výpredaja alebo aj v akcii možno nájsť tieto značky lacnejšie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*