prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Pracovné > Košele

Značkové pracovné košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pánske pracovné košele sú najčastejším oblečením na voľný čas do záhrady alebo na prácu okolo domu a hodia sa všade tam, kde je potrebné oblečenie pre náročnejšiu fyzickú aktivitu. V ponuke možno nájsť takéto košele s krátkymi aj dlhými rukávmi pre každé ročné obdobie počas roka.

Značkové alebo nie?

V ponuke obchodov s oblečením možno nájsť predovšetkým značkové košele určené na pracovné činnosti ako sú napríklad Salewa, Nordblanc, The North Face, Merrell, ale aj značky ako Direct Alpine a Adidas. Kto chce kúpiť lacnejšie, môže skúsiť akcie, výpredaj alebo neznačkové košele.

Ako vyberať

V prvom rade treba vybrať košeľu do správneho počasia, čiže buď s krátkym alebo s dlhým rukávom a primeraného materiálu. Pamätajte aj na počet vreciek a tiež na strih košele, aby sa dobre nosila. Pri pracovných košeliach nie je dôležitý ani tak dizajn ako funkčné vlastnosti počas nosenia.

Pre každého?

Vo väčšine prípadov sú pracovné košele určené pre mužov a tak možno nájsť najmä pánske košele, ale niektoré značky majú aj dámske pracovné košele. Tie sú určené pre rôzne aktivity v záhrade a okolo domu, ale hodia sa aj na bežné a pohodlné nosenie počas voľného času pre ženy.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*