prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Spoločenské > Šaty

Značkové spoločenské šaty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Krátke aj dlhé spoločenské šaty nosia ženy na rôzne príležitosti, či už na večierok, rôzne oslavy, promócie, stužkovú, prípadne aj na svadbu. Využitie šiat je veľmi široké a každá žena má vo svojom šatníku aspoň niekoľko druhov šiat na spoločenské udalosti, ktoré môžu nosiť v každom ročnom období.

Štýlové značky

Veľmi obľúbené značky spoločenských šiat medzi ženami sú najmä Mango, Guess, La Femme, Mia alebo Vero Moda, no aj neznačkové šaty vedia byť veľmi zaujímavé a štýlové. Navyše sú aj lacnejšie, hoci v rôznych výpredajoch alebo cez zľavy je možné kúpiť aj drahšie značkové šaty za dobrú cenu.

Kde sa dajú nosiť

Spoločenské šaty sa nosia väčšinou na oslavy, večierky, na rôzne spoločenské príležitosti ako sú svadba, promócie, ples alebo stužková, pričom podľa druhu akcie treba rozlíšiť, či sú vhodné krátke alebo dlhé šaty, na ramienka, nad kolená, s dlhým alebo krátkym rukávom či s odhaleným chrbtom.

Rôzne štýly šiat

Niektoré šaty sú viac elegantné, iné menej formálne a je možné nájsť rôzne strihy od klasického, cez zúžený, ale aj šaty pre moletky, prípadne na nízku postavu. Dizajnom sa líšia všetky modely, vďaka veľkému výberu je možné nájsť naozaj šaty na mieru pre každú ženu, dokonca aj s ozdobnými kamienkami.

 

Vyberte si iné značkové šaty:Adidas, Guess, Vero Moda, Banned, Abbey Dawn, Killstar

  Spoločenské Šaty v odporúčaných eshopoch

 • guess-by-marciano-zlate-flitrove-saty_2

  Guess by Marciano Gold Glitter

  Guess by Marciano Gold Glitter sú elegantné dámske šaty od značky Guess z exkluzívnej kolekcie Guess by Marciano. Sú vyrobené z látky z polyesteru v zlatej farbe, dekorovanej ...

 • vero-moda-womens-manon-sl-short-dress-black

  Vero Moda Manon

  Vero Moda Manon sú dámske elegantné šaty vhodné na spoločenské príležitosti. Šaty siahajú ku kolenám, sú bez rukávov. Vzadu sa pohodlne uzatvárajú na zips. Šaty sú ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*