prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Spoločenské > Tričká

Značkové spoločenské tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spoločenské tričká sa nosia najmä v teplejšom počasí na leto, ale aj na jar alebo jeseň a ide o štýlové a kvalitné tričká, ktoré sú svojim materiálom, spracovaním a samozrejme aj dizajnom určené na nosenie niekam do spoločnosti alebo na rôzne akcie, oslavy, večierky a iné spoločenské udalosti.

Pre každého

V ponuke možno nájsť tričká do spoločnosti pre mužov aj pre ženy, ale tiež aj pre deti, najmä pre starších chlapcov a dievčatá. Pánske a dámske tričká môžu mať krátky aj dlhý rukáv a zvyčajne sa kombinujú s nohavicami, vestami alebo krátkymi nohavicami podobného zamerania.

Veľa modelov

V ponuke nájdete spoločenské tričká jednofarebné aj viacfarebné, obvykle ale bez extravagantných farieb alebo potlače, pričom takéto tričká môžu byť aj s golierom a sú teda formou polotrička alebo polokošele. Strih je buď klasický alebo zúžený a základom je pohodlie a elegancia.

Značkové? Áno!

Najkvalitnejšie a najlepšie tričká do spoločnosti ponúkajú známe značky ako napríklad Armani, Desigual, Benetton, Calvin Klein, Chanel, Ed Hardy alebo Lacoste, no aj iné, menej známe značky. Tieto tričká nebývajú najlacnejšie, ale kto chce ušetriť, môže skúsiť kúpiť cez eshop, výpredaje alebo akcie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*