prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Kabáty

Značkové športové kabáty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimné športové kabáty ako aj kabáty na jeseň alebo jar slúžia v prvom rade na pohodlné nosenie počas turistiky, outdoor športov a iných aktivít na horách alebo v prírode, pričom viacero kabátov je v ponuke ako dvojdielny model spolu s bundou určenou tiež na športovanie.

Veľký výber

V ponuke kabátov možno nájsť rôzne známe značky ako napríklad Adidas, Didriksons alebo The North Face, ale dajú sa kúpiť aj neznačkové modely alebo kabáty menej známych značiek. Kto chce ušetriť, môže skúsiť posezónny výpredaj, rôzne akcie a zľavy, prípadne nakúpiť cez internetové obchody.

Pre ženy aj pre mužov

V ponuke sú väčšinou modely pánske aj dámske, pričom niektoré značky a obchody môžu ponúkať aj detské športové kabáty a to nielen na zimu, ale aj jarné alebo jesenné. Vybrať sa dajú kabáty z ľahšieho materiálu ale aj zateplené penové, ktoré majú tiež kapucňu a vydržia aj nízke teploty.

Kde sa nosia

V prvom rade sa využívajú tieto kabáty na pobyt v prírode, na horách alebo pri rôznych športoch, či už je to turistika alebo iné outdoor aktivity. Pri výbere kabáta treba dbať na kvalitné spracovanie, šitie, kvalitu materiálu a samozrejme na funkčné vlastnosti ako sú odolnosť voči dažďu alebo vetru.

Vyberte si iné značkové kabáty:Adidas, Authority, The North Face, Nordblanc, Didriksons, Spyder

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*