prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Košele

Značkové športové košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značkové aj neznačkové športové košele slúžia všeobecne na športové a rôzne fyzické aktivity, prípadne aj na voľný čas, ak ide o športovo-elegantné košele využiteľné aj na bežné nosenie. Predávajú ich tak klasické obchody v nákupných centrách, ako aj športové predajne a tiež online obchody.

Značkové či nie?

Pri výbere by na prvom mieste mala byť kvalita košele a jej vlastnosti, aby bola ideálna aj pre väčšiu fyzickú a športovú záťaž. Populárne sú u nás značky ako napríklad Adidas, Direct Alpine, Nordblanc, The North Face, Nike alebo Puma, ale aj viaceré neznačkové košele vedia ponúknuť dobrú kvalitu.

Pre ženy, mužov aj pre deti

V ponuke sú pánske, dámske aj detské košele na šport v rôznych prevedeniach, či už s krátkym rukávom napríklad na jar a leto alebo s dlhým rukávom na jeseň a zimu. Kúpiť sa dajú aj v rámci sezónneho výpredaju alebo cez akcie počas celého roka a je možné nájsť košele s bežným aj zúženým strihom.

Kam sa nosia

Väčšinou sa športové košele nosia všeobecne na turistiku, outdoor pobyt v prírode, kempovanie, ale aj na lyžovanie, bicyklovanie, kolieskové korčule a tiež na rôzne iné druhy indoor športov. Veľmi dobre využiteľné sú košele aj vo voľnom čase alebo na bežné neformálne nosenie na von.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*