prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Legíny

Značkové športové legíny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Športové legíny nosia muži aj ženy na cvičenie, beh a iné druhy športov či už vonku alebo vo vnútri a ide o veľmi pohodlné, elastické a funkčné oblečenie pre záťaž a fyzickú aktivitu. Veľa žien nosí legíny dokonca aj vo voľnom čase alebo na bežné nosenie do mesta na neformálne príležitosti.

Veľký výber značiek

V ponuke športových obchodov a predajní možno nájsť legíny značiek Adidas, Reebok, Nike, Puma, Techfit aj ďalších značiek, ktoré sa špecializujú na rôzne druhy športov, napríklad na fitness. Kúpiť sa dajú nielen nové, ale aj cez bazár, prípadne ušetriť sa dá aj pri kúpe vo výpredaji a cez akcie.

Pre mužov aj pre ženy

Legíny na šport ponúkajú predajne a značky pre mužov aj pre ženy, pričom sú k dispozícii aj sezónne modely, napríklad krátke legíny na leto a do teplého počasia a dlhé legíny na zimu alebo na ročné obdobia, kedy je chladnejšie. Obľúbené sú najmä čierne a jednofarebné legíny s potlačou.

Na beh aj na cvičenie

Športové legíny sa dajú nosiť vonku napríklad na beh, korčuľovanie, bicykel alebo turistiku v prírode, ale tiež aj vo vnútri. Špeciálne legíny na work out, cvičenie, aerobik alebo fitness sú určené najmä pre ženy. Je možné si vybrať rôzne modely, napríklad s vysokým pásom alebo so zipsom.

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*