prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Mikiny

Značkové športové mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Mikiny na šport vyrába viacero známych výrobcov športových značiek a oblečenia a ide o veľmi pohodlné oblečenie využiteľné nielen na šport, ale aj na bežné nosenie vo voľnom čase a to najmä pre mladých ľudí. Športové mikiny sa dajú kúpiť v rôznych obchodoch a je ich naozaj veľká výber.

Kde sa hodia

Značkové aj neznačkové športové mikiny možno nosiť napríklad na turistiku, beh, bicyklovanie, kolieskové korčule, tiež na zimné športy ako napríklad lyžovanie, snowboarding alebo na bežky. Viaceré sú s kapucňou napríklad na ochranu pred dažďom a snehom, iné sú ľahšie a so zapínaním vpredu na zips.

Pánske aj dámske

V ponuke možno nájsť pánske aj dámske mikiny na šport pre mužov a pre ženy, ale aj modely pre deti, najmä pre väčších chlapcov a dievčatá. Tieto mikiny sú najčastejšie aj s rôznou potlačou, prípadne so štýlovým dizajnom a môžu byť aj bez kapucne, ak sú určené do teplejšieho počasia.

Veľká ponuka značiek

Čo sa týka značiek športových mikín, výber je naozaj veľký, či už ide o známe značky ako Adidas, Nike, Puma alebo Reebok, prípadne o špeciálne športové značky na niektoré druhy športov ako sú Spyder, Nordblanc alebo The North Face. Kúpiť sa dajú mikiny aj v posezónnom výpredaji alebo môžete využiť akcie.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*