prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Nohavice

Značkové športové nohavice

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na turistiku, loptové hry ale aj iné druhy športových aktivít sa hodia športové nohavice, ktoré možno kúpiť v predajniach s oblečením, ale najmä v športových obchodoch a to či už v obchodných a nákupných centrách, alebo aj cez internet, kde sú pravidelné zľavy, akcie a výpredaj.

Adidas, Nike a tí ďalší

Nohavice na šport a športovanie vyrábajú menej známe značky, ktoré sú najlacnejšie, alebo známi výrobcovia športového oblečenia a sortimentu, ako napríklad Adidas, Nike, Neverest, Didriksons alebo Direct Alpine. Tu síce zaplatíte obvykle väčšiu cenu, ale dostanete kvalitný materiál a spracovanie.

Pre koho sú určené?

Každý, kto potrebuje či už na jar, leto, jeseň alebo na zimu nohavice pre šport a voľný čas, mal by si vyskúšať viacero modelov týchto nohavíc. Ponúkajú väčšinou dobré vlastnosti ohľadom odvodu potu a vlhkosti od pokožky, niektoré sú elastické a tie na zimu sú aj veľmi dobre tepelno-izolačné.

Pre malých aj pre veľkých

Športové nohavice sú určené tak pre dospelých, ako aj pre deti. Detské, pánske aj dámske športové nohavice ponúkajú takmer všetky značky tohto športového oblečenia, niektoré aj ako kompletné športové súpravy, čiže nielen nohavice, ale napríklad aj tričká, košele, mikiny alebo športové bundy.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*