prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Plavky

Značkové športové plavky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na pohodlné plávanie či už ako tréning pre amatérskych plavcov, ale aj na nosenie pre profesionálov slúžia športové plavky. Sú vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré sú moderné, majú aerodynamickú úpravu a slúžia pre dosiahnutie maximálnej pohodlnosti a minimálneho odporu vody.

Pánske, dámske aj detské

Sortiment športových plaviek je veľmi široký a možno v ňom nájsť tisíce rôznych modelov plaviek pre mužov, ženy aj pre deti. Pánske plavky sú väčšinou jednodielne, kým dámske môžu byť jednodielne ale aj dvojdielne. Detské plavky sa tiež odlišujú podľa toho, či sú určené pre chlapcov alebo pre dievčatá.

Značkové? Rozhodne áno

Pri tomto type plaviek sú dôležité vlastnosti a práve značkové a overené športové plavky ponúkajú najlepšie funkčné vlastnosti a pohodlie. Patria sem plavky od značiek ako napríklad Adidas, Nike, Speedo, Litex, Arena a ďalšie. Niektoré je možné kúpiť aj cez výpredaj alebo akcie a tak ušetriť peniaze.

Ako vyberať

Na leto a na teplé počasie sa hodia dvojdielne a čo najľahšie plavky, pričom nemalo by sa zabúdať ani na kvalitu nosenia a ich funkčné vlastnosti, najmä čo sa týka aerodynamického odporu, ktorý by mal byť minimálny. Ak chcete plávať na jar alebo skorú jeseň lepšie je kúpiť jednodielne plavky.

Vyberte si iné značkové plavky:Adidas, Arena, Anita, TricoLine


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*