prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Šiltovky

Značkové športové šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na voľný čas aj na bežné nosenie sú veľmi populárne športové šiltovky, ktoré sú charakteristické oblým šiltom aj rovným šiltom a viacero modelov má aj rôznu úpravu napríklad v podobe sieťoviny namiesto klasickej látky, kvôli lepšiemu odvodu vlhka a potu počas športových aktivít.

Pánske, dámske aj detské

Sortiment športových šiltoviek ponúka modely pre mužov, ženy aj pre deti, pričom farebnosti a dizajnu sa medze nekladú. Populárne sú jednofarebné značkové šiltovky, ale napríklad aj šiltovky s potlačou, prípadne šiltovky NHL tímov a veľký výber je aj v prípade neznačkových lacných šiltoviek.

Ktoré značky sú in?

Veľmi populárne sú jednak klasické športové značky šiltoviek ako Adidas, Nike, Puma, Reebok, ale čoraz viac ľudí objavuje aj značky ako New Balance, New Era alebo Quiksilver. Aj niektorí výrobcovia štýlového oblečenia ako Obey alebo Vans majú v ponuke svojho sortimentu športové šiltovky.

Kde sa nosia

Tieto šiltovky sa môžu nosiť skoro všade, či už ide o voľný čas, bežné nosenie do mesta, na von, prípadne samozrejme aj na rôzne športy, ako korčule, turistika, beh, bicykel a podobne. Väčšinou sa nosia na jar, jeseň a v lete, niektoré majú aj sieťovinu a špeciálnu látku, vďaka čomu sú pohodlnejšie.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*