prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Tenisové > Tričká

Značkové tenisové tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na tenis ale aj iné športové hry sa hodia tenisové tričká, ktoré vyrába viacero športových značiek či už zameraných špeciálne na tenisové oblečenie alebo aj na iné druhy oblečenia všeobecne pre športovanie. Kúpiť sa dajú takéto tričká najmä v športových a tenisových obchodoch.

Pre ženy aj pre mužov

V ponuke sortimentu tenisových tričiek možno nájsť pánske aj dámske tenisové tričká, či už s krátkymi rukávmi alebo aj bez rukávov. Pre menšie deti, čiže pre chlapcov a dievčatá, je možné tiež kúpiť detské tenisové tričká. Kto chce ušetriť, môže skúsiť aj nákup online cez internet cez eshopy.

Ktoré značky sú in?

Tenisové tričká vyrábajú napríklad značky Adidas, Nike, Lotto, Lacoste, ale sú známe aj tričká Roger Federer alebo iné špeciálne kolekcie určené len na tenis. Niektoré tričká sú tréningové, iné pre amatérov, ale samozrejme aj pre profesionálov. Kúpiť sa dajú aj cez rôzne zľavy, akcie alebo výpredaj.

Ako vyberať správne tričko

Ak hráte tenis len rekreačne, môžete siahnuť prípadne aj po neznačkových tričkách, ale treba vždy vyskúšať tričko, aby bolo pohodlné. Kto hrá tenis častejšie, mal by si kúpiť kvalitné tričko, ktoré má žiadané funkčné vlastnosti ohľadom odvodu potu, vlhkosti, ale aj správny strih na pohodlné nosenie.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*