prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > The North Face

Značkové oblečenie The North Face

The North FaceObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zavedená americká firma The North Face sa špecializuje najmä na výrobu oblečenia, obuvi a doplnkov pre outdoorové aktivity a šport.

História

Americká firma The North Face vznikla už v roku 1966, kedy bol založený maloobchod s jej produktami na sanfranciskom severnom pobreží. Tento obchod fungoval aj cez poštové objednávky tovaru. Už za dva roky nakúpila firma The North Face prvé šijacie stroje a začala tak vlastnú výrobu priamo vo svojom obchode.

Kolekcie

Sortiment značky The North Face ponúka kvalitné detské outdoorové. Medzi nimi napríklad moderné a praktické detské fleecové mikiny, softshellové či vode a vetru odolné bundy, kvalitné detské lyžiarske bundy pre obdobie zimy, detské tričká, detské nohavice a kraťasy a ďalšie.

Štýl

Táto značka je obľúbená predovšetkým medzi športovcami, v súčasnej dobe sa veľká časť jej produkcie zameriava na priaznivcov zimných športov, vysokohorskej turistiky a horolezcov. The North Face produkty sa tak snažia svojho nositeľa ochrániť aj v najextrémnejších klimatických podmienkach. Odetí v oblečení od firmy The North Face dosahujú horolezci najviac nevyspytateľné vrcholky Himalájí. Firma The North Face môže byť hrdá na to, že je prvou voľbou najlepších svetových horolezcov, lyžiarov, vyznávačov extrémnych športov, vytrvalostných bežcov, objaviteľov a ďalších popredných športovcov.

 

Oficiálna stránka značky: thenorthface.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky The North Face vo Vašom okolí.Skúsenosti a názory:

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*