prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > The North Face > Bundy

Značkové bundy The North Face

The North FaceObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka The North Face ponúka kvalitné a technologicky prepracované oblečenie pre mužov a ženy s aktívnym štýlom života. Outdoorové a turistické oblečenie udržuje telesné teplo a odoláva vode a vetru.

The North Face je populárna hlavne medzi mladými ľuďmi a milovníkmi zimných športov všeobecne. Kvalitné bundy sú určené pre tých, čo radi lezú na skalách, jazdia na lyžiach alebo na snowboarde, venujú sa vysokohorskému behu alebo turistike či iným podobným aktivitám.

Značka The North Face ponúka kvalitné bundy pre mužov aj pre ženy. Vybavené sú technológiami WaterPoof a Windstopper. Ako izolácia je použitý PrimaLoft© One, zmes mikrovlákien, ktoré sú neuveriteľne mäkké, ľahké a vodoodpudivé. Nylon potiahnutý PU dodáva odolnosť proti vode. Skladajú sa z dvoch a viacerých vrstiev, ktoré poskytujú tepelnú ochranu a dokonalé odvetrávanie. Bundy The North Face sú vybavené bočnými a náprsnými vreckami so zipsom a tiež kvalitnou kapucňou na sťahovanie.

Dostupné sú vo viacerých farbách ako zelená, modrá, červená a čierna. V sortimente však nájdete aj farebné kombinácie, najčastejšie sa kombinuje s čiernou a sivou.

Oficiálna stránka značky: thenorthface.com

Nájdite predajňu búnd The North Face vo svojom okolí

Prehľad predajní búnd značky The North Face vo Vašom okolí.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*