prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Unisex > Mikiny

Značkové unisex mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Unisex mikiny patria medzi pomerne častý tovar vo väčšine obchodov s oblečením, pričom svoje využitie nájdu takmer v každom počasí a ročnom období.  Pre športové aktivity sú tu napríklad Adidas alebo Nike mikiny, no samozrejme doménou tohto oblečenia je street wear pre mládež.

Ako kupovať

V prvom rade si treba všímať kvalitu látky a šitie, čiže švy. Tie ploché sú pohodlnejšie na nosenie a dnes už sa stávajú pomaly štandardom pre tento typ oblečenia. Okrem toho si treba vybrať nielen podľa najnovšej módy, strihu alebo dizajnu, ale rovnako aj podľa toho, aby mikina vydržala dlhšie nosenie.

Nie je to len o veľkosti

Preč sú už časy, kedy mikiny boli určené len pre nosenie na voľno, čiže o niekoľko čísel viac. Dnešné mikiny môžu byť kľudne aj viac priľnavé a elastické, čo platí najmä o unisex modeloch. Okrem toho ich vyrábajú aj tradiičné športové značky, ktoré ich robia aj z materiálov ideálnych na šport.

Rôzne značky a štýly

V obchodoch klasických aj internetových sú rozličné mikiny, či už známejších značiek ako Converse, Killstar alebo Sweatshirt, ale aj menej známych značiek. Vďaka veľmi veľkému výberu a možnostiam je možné si nájsť svoj štýl, ktorí sa hodí pre chlapcov aj dievčatá a na svoje si prídu aj dospelí.

    Unisex Mikiny v odporúčaných eshopoch

  • 75725_1.jpg

    Killstar - Reptile - Black

    Killstar - Reptile - Black je unisex (pánska, dámska) mikina značky KILLSTAR. Mikina je bez kapucne a bočných vreciek. Mikina je v základe čierna s bielou prednou aj zadnou ...

    60.36 EUR Kúpiť v e-shope

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*