prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Košele

Značkové zimné košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Košele na zimu sú svojim materiálom aj strihom prispôsobené pre toto chladnejšie ročné obdobie a tak možno nájsť predovšetkým košele s dlhým rukávom a z hrubšieho materiálu. Zimné košele ponúka viacero značiek či už ako košele na bežné nosenie, štýlové alebo športové košele.

Pre mužov aj pre ženy

V ponuke košieľ sú pánske aj dámske košele, pričom na zimu sa predávajú aj detské košele určené na toto ročné obdobie, ale už pre väčšie deti, najmä pre mládež, chlapcov a dievčatá. Pre ženy sú veľmi časté aj tehotenské košele, prípadne košele pre moletky a so širším strihom, páni si vyberajú zas slim fit strih.

Známe značky

Medzi športové košele na zimu patria kolekcie od známych športových značiek ako Adidas, Direct Alpine, Salewa alebo The North Face, ktoré sú veľakrát určené aj na zimnú turistiku a outdoor. Štýlové košele a na bežné nosenie vyrábajú Vans, Eterna, Alain Delon, AMJ, Adam, Venergi alebo Olymp.

Rôzne modely

Najmä ženy si majú z čoho vyberať, napríklad košele s dvojitým rukávom, s dlhým rukávom, prípadne kompletné body aj s košelami. Veľmi vychytené sú exkluzívne značky ako Raulph Lauren a Tommy Hilfiger. No aj pánske zimné košele či už športové alebo k obleku ponúkajú veľký výber.Skúsenosti a názory:

  • Transfer 51 343 Dollars. Withdrаw >> https://telegra.ph/BTC-Transaction--510557-03-14?hs=13f24ccff036592c7a9ea817c7b62a34&

    8rimn1

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*