prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Roláky

Značkové zimné roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimné roláky sa využívajú väčšinou na športovanie, napríklad na lyžovanie, bežkovanie, outdoor, skialpinizmus, zimnú turistiku a podobne. Samozrejme je aj veľký výber rolákov na zimu, ktoré sú na bežné nosenie do mesta, na von, do práce a na neformálne nosenie len tak do spoločnosti.

Pánske, dámske aj detské

V ponuke obchodov s oblečením aj športových predajní môžete nájsť pánske, dámske aj detské roláky na zimu, ktoré môžu byť v rôznych modeloch a formách. Či už ako roláky s dlhým ale aj s krátkym rukávom, prípadne  ako nátelníky, svetre alebo ako lyžiarske roláky a to aj pre deti aj pre dospelých.

Ako vyberať rolák

V prvom rade je dôležitý účel použitia. Ak sa bude nosiť rolák na bežné príležitosti, do mesta alebo do práce, v prvom rade treba pozerať na strih, dizajn a štýl. Zvyčajne sa nevolia krikľavé farby a dizajn, ale množstvo rôznych modelov ponúka možnosť vybrať si to, čo sa komu bude najviac páčiť.

A čo športové roláky?

Na zimu sa pochopiteľne využíva rolák ako teplé oblečenie najmä na šport. Na lyže aj na bežky sú obvykle špeciálne funkčné roláky, ktoré majú dobré termo vlastnosti a pohodlné zapínanie na zips. Najlacnejšie roláky sú neznačkové, ale napríklad Direct Alpine, Adidas či Thermo Top sú určite kvalitné značky.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

  Zimné Roláky v odporúčaných eshopoch

 • 60081_tonale.jpg

  Direct Alpine Tonale 1.0 black/grey

  Tento jedinečný športový polorolák od značky Direct Alpine vám zaručí maximálny komfort pri športe. Direct Alpine Tonale 1.0 black/grey je vyrobený z mäkkého, výrazne ...


Skúsenosti a názory:

 • You have received 1 email # 846. Go > https://forms.yandex.com/cloud/65a8ee1af47e730dddcb7638/?hs=fc62f51ba477073624a47695ba8574e7&

  ybr93v

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*