prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Šiltovky

Značkové zimné šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Šiltovky na zimu sú obvykle z hrubšieho materiálu ako bežné šiltovky, prípadne majú nejakú formu dodatočnej tepelnej izolácie pred chladom. Zimné šiltovky sa však používajú nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne druhy športových aktivít, napríklad turistiku alebo bežkovanie v prírode.

Obľúbené značky?

Pri šiltovkách určených do chladnejšieho počasia majú veľký sortiment výrobkov jednak klasické športové značky ako Adidas, Puma alebo Nike, ale tiež aj rôzne iné značky najmä štýlového, skate a streetwear oblečenia. Populárne sú šiltovky New Era, Vans, Fox aj ďalšie, ktoré sa môžu nosiť aj cez zimu.

Kde kúpite?

Väčšinou majú zimné modely šiltoviek rôzne športové predajne či už ide o značkové predajne Adidas alebo iných športových značiek, prípadne aj predajne oblečenia na voľný čas a na bežné nosenie, ako napríklad New Yorker a podobne. Využiť akcie alebo výpredaj môžete aj cez online eshopy.

Vyberajte opatrne

V ponuke sortimentu šiltoviek sú pánske, dámske aj detské šiltovky pre chlapcov aj dievčatá. Treba si vždy zvoliť správnu veľkosť, či už ide o šiltovky s rovným šiltom alebo oblým šiltom. Nezabudnite ani na kvalitný materiál, pri športových je dôležitý odvod vlhkosti a potu a dobrá ventilácia.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance

Skúsenosti a názory:

  • Transfer 50 536 US dollars. Withdrаw >> https://forms.yandex.com/cloud/65db118e693872ea94244750?hs=7f6531ee452a00b926e04c2e42ec7e5c&

    txi6eh

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*