prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Tielká

Značkové zimné tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimné tielká sa obvykle nosia ako súčasť prvej vrstvy a veľakrát ide o termo tielká, ktoré majú veľmi dobré izolačné a termo vlastnosti pre nosenie na von. Sú určené vo väčšine prípadov na rôzne športové aktivity, prípadne na dlhší pobyt v prírode, ale je možné nájsť v predajniach aj bežné tielká na zimu.

Pánske aj dámske

V ponuke športových predajní sú pánske aj dámske tielká, ktoré sú určené na nosenie do prírody a pre rôzne športy, pričom tieto typy tielok majú veľmi dobré funkčné vlastnosti čo sa týka tepelnej izolácie a odvádzania potu a vlhkosti preč od tela. V iných predajniach sú v ponuke klasické tielká pre mužov aj pre ženy.

Nielen na von

Viaceré tielká sú určené aj na cvičenie, do fitka, do posilňovne a na posilňovanie pre mužov aj pre ženy. Samozrejme, špeciálne termo tielká sa používajú napríklad na outdoor, lyžovanie, turistiku a iné zimné športy na von. Špeciálnou kategóriou sú tielká pre pre dojčiace matky a pre tehotné.

Značkové či nie?

Tielká sa dajú výhodne kúpiť lacno napríklad cez výpredaj alebo rôzne akcie a tak aj značkové ako napríklad Adidas, Scampolo, Sensor alebo Nike je možné získať za veľmi dobré ceny. Ak kupujete tielko na bežné nosenie, možno na značke až tak nezáleží, pokiaľ ide ale o športové, stavte skôr na osvedčenú kvalitu.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*