prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Adidas > Bundy

Značkové bundy Adidas

AdidasObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Adidas je značka športového oblečenia. Špecifickou kategóriou sú bundy tejto značky. Obvyklým materiálom je polyester v kombinácii s materiálmi s technickými vlastnosťami, ktoré poskytuje dostatočnú ochranu aj v nepriaznivých podmienkach počas daždivých alebo chladných dní. Výhodou Adidas búnd je ich farebnosť, čo umožňuje dobrú viditeľnosť pri športových aktivitách a plusom sú tiež dostatočne priestranné vrecká. Bundy sú vo viacerých variáciách ako jesenné a jarné, ktoré sú vybavené nepremokavou tenkou vrstvou s kapucňou alebo bez nej alebo zimné bundy, ktoré sú vybavené viacerými teplo udržujúcimi vrstvami. Logo značky Adidas je viditeľné na rukáve alebo vpredu pri zipse.

Kolekcie

Najznámejším prívlastkom oblečenia Adidas je známka Originals. Široké portfólio modelov búnd pre mužov je aj v kolekciách Performance, Porche Design Sport a Adidas Neo. Ženská kolekcia búnd, vetroviek a pariek je doplnená o Adidas by Stella McCartney. V ponuke sú bundy pre mužov aj pre ženy či deti. Pri zlých poveternostných podmienkach je tu model Windbreaker zo 100% polyesteru, pri sychravom počasí a daždi je v ponuke model Rainproof zo 100% nylonu. Veľmi obľúbené sú kúsky z materiálu softshell, ktoré vynikajú technológiami pri horskej turistike. Špecifickou kategóriou sú obojstranné bundy.

Technológie

Technológia ClimaCool® v bundách udržuje telesnú teplotu v správnych hodnotách  vďaka kombinácii materiálov regulujúcich teplo a vlhko. ClimaLite® je technológia, ktorá odvádza vlhkosť sťahovaním potu z pokožky na vonkajší povrch látky pre rýchle odparovanie a tiež zlepšuje prirodzenú telesnú reguláciu. ClimaLite® je materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá zo 100% syntetických funkčných vlákien. ClimaWarm® udržuje optimálnu telesnú teplotu aj v sychravom počasí a vo tuhej zime, pretože funguje ako izolácia. Pri tejto technológii sú vlákna dostatočne nahusto tkané.

Oficiálna stránka značky: adidas.sk

Nájdite predajňu búnd Adidas vo svojom okolí

Prehľad predajní búnd značky Adidas vo Vašom okolí.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*